Hakkımızda

Hayatınızın Bir Parçası Olmak İçin Çalışıyoruz !

O çok sevdiğiniz mekanikleri, araçlarınızı bizlerde tam 20 yıldır çok seviyoruz. Zaten meslek aşkı dediğimiz olayda tam burada başlıyor…

Tüm zamanlar bizim kahrımızı çeken,olmazsa olmaz konforu ile insanlığa devamlı hizmet eden ve sırtında taşıyan araçlarımızın hastalandıklarında aradıkları ilaçları bulamamaları,veya bulsalar dahi çok pahalı olması dolayısı ile tedavilerinin yarıda kalmalarına açıkcası gönlümüz el vermedi 🙂

Bizde kolları sıvıyarak otomotiv yedek parça sektöründeki 20 yıllık tecrübemizi cihanozotomotiv.com internet projesi ile birleştirdik.

7/24 hizmet veren cihanozotomotiv.com , Japon ve Kore araçlarına ait A’dan Z’ye yedek parça ve aksesuarları konusunda uzmanlaşmış,en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara toptan ve perakende müşterilerine sunan bir e-ticaret markasıdır.

Neden cihanozotomotiv.com ?

 

Bulunması Zor Olan Ürünleri Bulundurmayı Seviyoruz !

Evet sanırım fazlaca kirli çıkıyız 🙂 Japon ve Kore markalı araçlara sahip bulunması çok zor olan parçaları ne yapıp edip sizlere ulaştırabiliyoruz !

Yaklaşık 50.000 Stok adeti ile ve her geçen gün büyüyen stok yapısı ile hizmet vermekten mutluyuz.

Çok Hızlıyız ! 2 SaatteKargoluyoruz…

Hızı sevdiğimiz doğrudur 🙂
Bu yüzden cihanozotomotiv.com ekibi olarak;
Siparişlerinizin boyutu,hacmi,ağırlığı ne olursa olsun,vermiş olduğunuz siparişleriniz 2 saat içerisinde kargo şirketlerine teslim edilmektedir.

Koşulsuz İade Rahat Rahat Alışveriş Yapın !

Biz bu cümleleri yazarken bile
yanımızda bol köpüklü
Türk kahvemiz eşliğinde çok
rahat yazıyoruz 🙂
Sizde kavelerinizi alın ve
çok rahat bir şekilde alışverişe
başlayın.
Bu kahve iadeyi dert etmeyenlere
gelsin 😉